skip to Main Content

MAN Lion’s Coach 4x

  • 57 nebo 59 míst
  • Rok výroby 2018–2024
  • Bezpečnostní pásy na všech sedadlech
  • Klimatizace, lednice, kávovar, toaleta
  • DVD, CD, Satelitní GPS navigace
  • Motor Euro 6

MAN Lion’s Coach

Pro cestovní zážitek zcela mimořádného charakteru

Kdo jednou vstoupil do MAN Lion’s Coach, ví: dovolená zde začíná již při nástupu. Zde vládne moderní, příjemné prostředí díky interiéru, který nadchne jak technicky, tak i vizuálně. A výbavou, která se bravurně vyrovnává s požadavky digitalizovaného světa.

Více bezpečnosti díky úpravám v interiéru

Ergonomicky promyšlené stanoviště řidiče
umožňuje intuitivní ovládání během jízdy pro maximální bezpečnost v silniční dopravě.

Nové, větší prosklené střešní okno/poklop nouzového východu
s vysokou ochranou UV filtrem nabízí ochranu před přílišným slunečním zářením i zvýšenou bezpečnost v nouzových situacích díky snadnějšímu východu.

11968_Broschuere_LionsCoach_2017-15-1

Bezpečnost, kterou si můžete dopřát

MAN Lion’s Coach je pro vás zárukou maximální bezpečnost pro všechny cestující. Postarají se o to inovativní asistenční systémy, nosná konstrukce s vysokou pevností v krutu s protipožární ochranou a zvětšené prosklené střešní okno pro snadnější výstup v nouzové situaci.

Rovněž přepracované stanoviště řidiče s uživatelsky ještě přívětivější koncepcí ovládání znatelně zvyšuje bezpečnost během jízdy.

1940x1455_Lionscoach_Cockpit_DSC9384-HDR_4c_2017_width_740

Pohodlí a design

Harmonické barevné provedení, nepřímé LED osvětlení a velkorysé vyklenutí přední části střechy tvoří atraktivní klima prostoru. Nová generace tlumičů a optimalizované nastavení podvozku zaručují maximální komfort jízdy. Nová velkorysá prosklená střešní okna s UV filtrem výrazně zhodnocují vnitřní prostor větším množstvím světla a projasněným interiérem. Optimalizované stanoviště řidiče s novou úložnou koncepcí a vylepšeným uspořádáním ovládacích prvků nabízí řidiči ještě atraktivnější pracoviště.

2400x1500_LionsCoach_Fahrgastraum_width_2400_height_1500
Back To Top