skip to Main Content

Neoplan Skyliner 3x

  • 81 + 1 + 1 míst
  • Bezpečnostní pásy na všech sedadlech
  • Klimatizace, lednice, kávovar, toaleta
  • Rok výroby 2018, 2019 a 2021
  • DVD, CD, Satelitní GPS navigace
  • Motor Euro 6

Neoplan Skyliner

Nabídněte svým cestujícím to nejlepší

Luxusní dvoupatrový Skyliner je určen pro radost z každé cesty. Skvělý mix křivek designu Sharp Cut je vizuálně působivý a zajišťuje nejlepší aerodynamiku. Během cesty budete vás podrží nejnovějších asistenční a bezpečnostní systémy

Oceňovaný design

Design Neoplanu byl v minulosti mnohokrát ověnčen renomovanými mezinárodními cenami. Nároky kladené na tým designérů, kteří utvářeli pátou generaci Skylineru, tomu byly přiměřeně vysoké. Patrový autokar představuje pro autobusové designéry největší výzvu – je zapotřebí téměř 14 m dlouhému, 2,55 m širokému a 4 m vysokému korpusu autobusu propůjčit estetickou přirozenost a dynamiku a přitom zároveň dosáhnout souznění formy, funkce i ergonomie.

skyliner_broschuere-16
The-interior-of-the-new-two-axle-Neoplan-Tourliner-we-travelled-on

Vysoká Obsaditelnost

Nový Skyliner při délce vozidla 13,914 m nabízí až 83 míst k sezení (plus řidič a průvodce). Spodní podlaží nového Skylineru je pojato jako „akční zóna“: zde je cestujícím zajištěn pohodlný nástup a další postup do horního podlaží, kde jsou Vis-à-vis sedadla s rozměrnými stolky, palubní kuchyně a bezbariérově přístupná toaleta. Velkoplošné prosklení se spoustou světla z venku pozitivně působí proti „jeskyňovitému charakteru“ spodního podlaží, vznikajícímu v ostatních patrových autokarech. Vysoký komfort pro cestující zajišťuje dobrá přístupnost skupin sedadel, volně dostupné prostory na odkládání zavazadel spolu s servisními sadami u každého místa – typickými pro Neoplan – s válcovitými, otočnými tryskami ventilace, individuálně nastavitelnými čtecími LED-lampičkami a integrovanými tlačítky pro přivolání hostesky.

Účinná klimatizace

Zájezdové patrové autobusy kladou mimořádné nároky na klimatizaci. Pro pátou generaci Skylineru toto bylo vyvinuto zcela nově. Konvenční klimatizační zařízení v zádi autobusu je nyní odpovědné za klimatizování horního podlaží, zatímco spodní podlaží disponuje dvěma vlastními výparníky (tak zvanými klimatory) s výkonem každého 9 kW.

Zavazadlový prostor

Nový Skyliner nenabízí více místa jen pro personál a cestující, ale i pro zavazadla. Zavazadlový prostor profituje z většího převisu vozidla vzadu a dále z nové koncepce klimatizování: na základě oddělených klimatizačních zařízení pro horní a spodní podlaží odpadají u nového Skylineru větrací šachty, které u předchozí verze musely vést chladný vzduch od klimatizačního zařízení v zádi vozidla do spodního podlaží.

Neoplan-Skyliner-2015-Comfortable-Double-Decker-Design-10 (1)

Rezervace autobusu
* Vyžadované položky

Back To Top