skip to Main Content

Setra 517 HD

  • 57 + 1 + 1 míst
  • Bezpečnostní pásy na všech sedadlech
  • Klimatizace, lednice, kávovar, toaleta
  • DVD, CD, Satelitní GPS navigace
  • Motor Euro 6
  • Skibox
  • Zasedací pořádek

ComfortClass HD-Modelle.

Velký prostor pro cestování na úrovni.

Od kompaktního typu S 511 HD až po typ S 519 HD s optimalizovaným počtem sedadel: Pokud vyrážíte s náročnými cestujícími na daleké cesty s velkými zavazadly, jsou zájezdové autobusy třídy ComfortClass přesně to pravé. Díky širokému spektru variant nabízí vždy správné vozidlo pro jakýkoli požadavek.

Progresivní design.

Design třídy ComfortClass 500 je futuristický. Jedná se o generaci zájezdových autobusů s moderní, stylovou dynamikou. Přesně tak, jak se očekává od opravdové Setry. Exkluzivita a důsledně aerodynamický design – to jsou typické znaky třídy ComfortClass.

CC_HD_Design_03
2017_CC_HD_Design_02

Coach Komfort Cockpit.

Kabina řidiče je důsledně orientována na pohodlí a příjemný pocit řidiče. Již na první pohled vyzařuje mimořádnou kvalitu. Moderní přístrojová deska, optimální přehlednost a logika obsluhy se tak spojují a vytvářejí ergonomicky dokonale uspořádané pracoviště.

Smysl pro detail.

Vášeň pro detail je citelná všude. Platí to jak pro progresivní design exteriéru, tak také pro prostor pro cestující a kabinu řidiče.

Působivá prostornost.

Vnitřní výška k stání 2,10 metrů a neobvyklý koncept stropu společně vytvářejí pocit jedinečné prostornosti: Prostor pro cestující se po stranách otvírá směrem nahoru, a přináší tak působivý výhled velkými panoramatickými okny.

Maximální pohodlí pro cestující.

Třída ComfortClass je výborně připravena na rostoucí nároky vašich cestujících. Pohodlí cestujících a pocit kvality jsou u této třídy příkladné. Vzhled autobusu zvýrazňuje celá řada zajímavých detailů.

2017_CC_HD_Ausstattung_04

Rezervace autobusu
* Vyžadované položky

Back To Top